Yağlama Sistemleri ve Çeşitleri

Hidrolik

On Endüstri manuel modellerden karmaşık sistemlere kadar, yağ ve gresle çalışan tam otomatik ve merkezileştirilmiş her tip yağlama sistemini sunmaktadır. On Endüstri Yağlama ürünleri tüm endüstriyel sistemlerde, taşıt sistemlerinde ve madencilik, demiryolu, takım tezgahları, kağıt endüstrisi, rüzgar enerjisi ve denizcilik ekipmanları gibi diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Entegre bir bakım programının bir parçası olarak düzgün, düzenli ve ölçülen yağlamadan kaynaklanan faydalar asla yeterince vurgulanamaz. Mekanik cihazlardaki erken hataların yaklaşık% 30’u, yetersiz veya yetersiz yağlamadan kaynaklanmaktadır. Endüstri çözümleri sayesinde, bu sürecin otomasyonu, yağlayıcının doğru zamanda, gerekli olduğu tüm yerlerde ve gerekli olduğu ölçüde aktarılmasını sağlar. Minimal ama yeterli miktarda yağlama, önemli ölçüde tasarruf sağlar ve daha az doğru olan geleneksel tekniklere kıyasla önemli çevresel faydalar sağlayabilir.

Araştırma ve İnovasyon
On Endüstri ürün yelpazesinin genişletilmesi veya belirli müşteriler veya uygulama sektörleri için özel uygulamalar için tasarlanıp tasarlanmadığına bakılmaksızın, endüstriyel yağlama için tamamen ayrılmış yeni ürünlerin tüm araştırma ve geliştirme aşamalarını gerçekleştirecek tüm kaynaklara sahiptir.
Yağlama sistemleri aşağıdaki gibi ayrılır:

Progresif Yağlama
İşletim üzerindeki gerçek kontrol ile yağ ve yağı ölçmek On Endüstri tarafından sunulan en güvenilir ve kapsamlı sistemdir. 3 tip kademeli ölçüm, otomatik veya manuel pompalarla birleştirilebilir veya doğrudan sistemdeki tek bir noktadan beslenebilir. Endüstriyel makineler ve araç sektörü için uygundur.

Volumetrik yağlama
Volümetrik ölçüm valfleri ile kombine edilmiş manuel veya otomatik pompalardan oluşan hacimsel yağlama sistemi, yağ veya gresi ölçebilir. Normalde endüstriyel makinelere monte edilir, aynı zamanda çeşitli noktalarda sistemlerde yağlamaya izin verir. Pompa çalışmasını ve devre bütünlüğünü kontrol edebilirsiniz.

Dirençli Yağlama
Sadece yağı dağıtan ve manuel veya otomatik pompalarla kombine edilebilen temel sistemidir, DPT dirençli dozaj birimleri besleme ve besleme tipine bağlı olarak sürekli veya aralıklı yağlamaya izin verir. Tarımsal makine hatları ve küçük sistemler için özellikle uygundur

Minimal Yağlama
Deformasyonlu işletme aletlerini ve rotasyon ve hareket bileşenlerini minimum miktarda yağlama ile yağlamak için tasarlanmıştır. Avantajlar, işleme iyileştirilmesi ve takım ömrünün uzatılmasıyla emülsiyonların ortadan kaldırılmasından kaynaklanır.

Hava / Yağ Yağlama
SPINDLE sistemleri, yüksek / çok yüksek hızlarda dönen yatakları ve bileşenleri yağlamak için tasarlanmıştır. Genellikle, elektrik iğlerindeki ve mekanik işlem kafalarındaki yatakları yağlamak için uygulanırlar. Kontrolleri ile birleştiğinde, sistem çalışmasını tamamen algılarlar

Çok Hatlı Yağlama
Çoklu çıkış pompaları, dağıtıcı kullanmadan birkaç noktada aynı anda yağlamanın gerekli olduğu yerlerde uygulanır. Katener ve hareketli bileşenleri yağlamak için yağ bazlı, farklı kapasiteleri olabilir. Gres versiyonları ağır sanayi sektörlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Fittings ve Aksesuarlar
On Endustri esnek ve sert olan, naylondan yapılmış farklı tipteki borular ile birlikte yüksek basınç kullanımı için bir dizi sıkıştırma donanımı ve itme tertibatı sunmaktadır. Çeşitli tiplerde akış ve basınç kontrolü ve tedarik ve giriş filtreleri aksesuar çeşitlerini tamamlar.