On Endüstri Makine Ltd. 1997 yılında Hidrolik, Pnömatik ve ekipmanları, Merkezi yağlama sistemleri ve otomasyonu proje ve servisi konusunda ülkemiz sanayi ve endüstri alanında satış ve hizmetleri için kurulmuş ve konusunda lider markalar ile çalışarak günümüze kadar başarıyla gelmiştir.

Firmamız Hidrolik ve Otomasyon sektöründe merkezi yağlama sistemleri servis ve proje yapılandırma, hidrolik çelik çekme boru-honlanmış boru ve bağlantı elemanları, boru kelepçeleri, CETOP tip solenoid bobinli yön valfleri, elle kumanda yön valfleri, akış ayar valfleri, oransal kontrol valfleri, akümülatörler, soğutucular, paletli ve pistonlu hidrolik pompalar, hidrolimotorlar, kartriç valfler, debi ve sıcaklık ölçme cihazları, basınç ölçme hortum ve rekorları, basınç ölçme saatleri, yüksek basınç regülatörleri, quick kaplinler, hidrolik küresel vanalar gibi hidrolik uygulamalarda kullanılan tüm malzemelerin stoktan teminini sağladığı gibi, uygulamaya yönelik tesisat tasarımı, mühendislik hizmetleri, komple sistem dizaynı ve malzeme temini konusunda hizmet vermektedir.

ON Endüstri Makine Ltd. takımı olarak 1997’den bu yana müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak, hidrolik otomasyonda ve merkezi yağlama sistem projelerinde; deneyimleri sürekli analiz eden ve teknolojik olarak gelişmiş ithal ürünleri, esnek fiyat avantajlı ile birleştirmiş olarak yola devam ediyoruz.

Exclusive Çözümler

Firmamız ileri teknoloji ürün ve aksesuarlarla teknik birikimini uygulama alanı olan otomasyonda sürekli kendini geliştirmeyi felsefe edinmiştir. Müşterileriyle gerekli analiz ve değerlendirmeyi yaparak buna göre en düşük maliyet odaklı bir duyarlılık ile müşteri memnuniyeti yaratmaya çalışmaktadır.

Esnek Servis

Müşteri kitlemizin doğru ve zamanında malzeme temini için yüksek oranda stok, hızlı lojistik ve hizmet yine öncelikli prensiplerimizdendir.

Pazar

ON Endüstri Makine Ltd. olarak iç pazarın yanı sıra yakın ve komşu pazarlara da hitap etmeyi; gelişmekte olan yeni pazarlara da (Doğu Avrupa ve Orta Doğu gibi) ürün tanıtımı ve proje desteği vermeyi kendisine ilke edinmiş ve bu alanda da kendini geliştirmeye odaklanmıştır

Faliyet Alanları